Používaním stránok tohto webového sídla súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
1

Oválky

Plnofarebné a čiernobiele porcelánové oválky s fotografiou na pomníky - garantovaná životnosť, odolnosť voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu.

 
Vďaka najmodernejšej technológii výroby porcelánových doštičiek, či prenose fotografie na porcelán prinášame najvyššiu kvalitu, ktorá je na prvý pohľad viditeľná. Fotografie sú omnoho ostrejšie s väčším množstvom zobrazených detailov, čiernobielé, farebné aj sépiové fotografie majú širokú gradáciu poltónov.
 
Povrch je chránený glazúrou vypálenou pri teplote 900°C, čím je dosiahnutý unikátny vzhľad, vysoký lesk a stálosť farieb. Porcelánové predmety (hrnčeky, taniere atď.) sú dokonca odolné pre použitie v umývačke riadu či mikrovlných prístrojoch. Ak je fotografia prenesená na varný porcelán, túto vlastnosť si porcelán zachováva. Farebné aj čiernobiele fotografie na porceláne sú dlhodobo odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom a UV žiareniu.

Fotografie sa tlačia na porcelán keramickými farbami. Vďaka mimoriadnej odolnosti, trvanlivosti a kvalite fotografií je táto technológia garantovaná aj do exteriérov, konkrétne na výrobu porcelánovych fotografií na pomníky.