Používaním stránok tohto webového sídla súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
1

História firmy

Naša firma bola založená v roku 1989 ako reakcia na nedostatok rýchleho a kvalitného výrobcu pečiatok na vtedajšom československom trhu.

Pri technológii výroby sme prešli poriadne dlhú cestu, ktorá začínala začiatkom 90-tych rokov technológiou vulkanizácie prostredníctvom kovových razníc až do dnešnej podoby, kedy je výroba pečiatok prepojená s najmodernejšími technológiami pozostávajúcimi z odpaľovania laserom do špeciálnej, vysoko odolnej a trvácnej gumy pri rozlíšení až 600 dpi.

K výrobe pečiatok sa postupne pridávali ďalšie produkty, ako napr. výroba tlačív, pričom máme vlastné ofsetové stredisko, viazanie diplomových prác, gravírovanie laserom ako aj výroba menoviek a informačných tabúľ, zákazková výroba reklamných predmetov a taktiež výroba vizitiek.

Od roku 2004 sme náš sortiment obohatili aj o výrobu porcelánových oválkov s fotografiou na pomníky. Naša technológia zabezpečuje vysokoodolné a trvácne farebné prevedenie.

Taktiež sa na našej prevádzke nachádza moderne vybavená profesionálna kľúčová služba. Vyrábame takmer všetky typy bežných, bezpečnostných kľúčov a autokľúčov vrátane imobilizéra ako aj autokľúče s diaľkovým ovládačom.